Referent zákazníckeho centra s nemčinou – 100% Home office

Location
Bratislava, Slovakia
Language
German + Slovak

Vieš perfektne nemecky? Si flexibilný a nevadí ti robiť na ranné a poobedné smeny? Chceš mať voľno aj cez týžden? Naša linka funguje od 7-22, Po až Ne. Podľa tohto času budeš zadelený/á do smien.

Baví ťa práca s ľuďmi cez telefón a nechce sa ti cestovať do práce? U nás môžeš pracovať z domu na 100%. Techniku a všetko potrebné od nás dostaneš.

Hľadáme ľudí na plný úväzok – 38.75h/týždeň.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • Vybavovať prichádzajúce telefonáty zákazníkov, odpovedať na ich otázky a riešiť ich požiadavky.
  • Pokiaľ si nikdy nič podobného nerobil/a, vôbec nezúfaj, všetko Ťa radi naučíme.

Ako si Ťa predstavujeme?

  • Podmienkou je výborná komunikácia v nemčine.
  • Máš príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti a prozákaznícký prístup.
  • Vieš pracovať s počítačom, máš chuť sa učiť a rýchlo sa orientuješ v novom prostredí.
  • Nebojíš sa komunikovať s ľuďmi po telefóne.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame?

  • Kvalitné 10 dňové online zaškolenie na prácu
  • Práca z domu na 100%
  • Práca na smeny- možnosť privyrobiť si vďaka príplatkom
  • Príležitosť rozvíjať kariéru v nadnárodnom prostredí